День закоханих: що подарувати

Святковий марафон триває: недавно лишень купували подарунки під ялинку своїй близькій людині, а вже час обирати щось на День закоханих. Ми підготували для вас кілька цікавих варіантів, які можна знайти у бутиках торгового центру «Роксолана».

Приладдя для гоління і засоби догляду

Гоління – справжній ритуал у чоловічому світі. Не кожен готовий довірити своє обличчя іншій людині, тож часто роль барбершопу виконує домашня ванна. Щоб схожості було більше, а гоління справді виглядало ритуалом, чоловікові можна подарувати стильне та якісне приладдя для цього процесу.

Можна також підібрати засоби догляду для шкіри обличчя, бороди та вусів.

Сумочка

Сумочка Аксесуарів не буває багато, а особливо – сумочок. Як подарунок таку річ точно високо оцінять, адже сумочка завжди доречна. До кожного образу інша модель або ж щось універсальне – обирати вам. А от підібрати стильні та якісні варіанти для ваших коханих допоможуть консультанти в бутиках ТЦ «Роксолана».

Парфуми

Дуже доречним подарунком будуть парфуми. Щоправда, з ними важко експериментувати, якщо не знаєте ідеально свою кохану людину. Краще трохи схитрувати і подарувати такі ж парфуми, які любить ваш партнер чи партнерка. А якщо все-таки хочете чогось оригінальнішого, то з консультантами бутиків ТЦ «Роксолана» можна підібрати щось схоже до улюблених ароматів вашої коханої людини.

Ремінь

Ще один незамінний аксесуар у чоловічому гардеробі – ремінь. Їх забагато не буває, а різноманіття вибору – вражає. Фактурні, гладкі, мінімалістичні або ж з яскравим декором. Можуть бути як із натуральної шкіри, так і з текстилю чи екошкіри. Однотонні або багатоколірні.

Подарункові набори

Також можна придбати подарунковий набір. У бутиках ТЦ «Роксолана» є можливість обрати готовий варіант, а також зібрати набір самостійно. Декоративна косметика, засоби догляду, милі дрібнички – усе це можна поєднати і створити гарний подарунок.

Портмоне

Для чоловіка подароване портмоне буде не лише приємним нагадуванням про свято, увагу коханої та приємні емоції. Перш за все це дуже практична річ, без якої зараз важко обійтися. Безліч карток, готівка та візитки – усе це потребує впорядкованості. А ще портмоне – стильний аксесуар у чоловічому гардеробі.

Книга

Навіть у цифрову епоху книга залишається гарним, а часто бажаним, подарунком. Варіантів зараз безліч, тож можна знайти друкованого друга на будь-який смак. Художня література чи нон-фікшн — обирати вам. А ми лише підкажемо: додайте на одному з форзаців підпис або ж залиште милі нотатки просто на сторінках видання і ваша кохана людина точно не забуде такого особливого подарунка.

Подарунковий сертифікат

Дехто вважає, що це подарунок від лінивих чи неуважних, але ми переконані в зворотньому: це також гарний вияв турботи. Коли людина не має стовідсоткової певності в тому, що ж дарувати, і дуже хвилюється, що прогадає – сертифікат стає гарним варіантом. Вибрати магазин або бренд, який до вподоби коханій людині, легше, але це також свідчить про уважність до зацікавлень партнера. До речі, майже у всіх бутиках торгового центру «Роксолана» є подарункові сертифікати на різні суми. Вам залишається лише визначитися – білизна, косметика, аксесуари чи одяг – і придбати красиву картку.

Ще більше варіантів подарунків для коханих і не лише шукайте в нашому Telegram-каналі.