Трендові головні убори зими 2021/2022

Осінь 2021 року вже закінчилася і якщо ви не встигли знайти модний у цьому сезоні головний убір, то зараз настав слушний момент. Взимку це не лише доповнення образу, а й турбота про себе. Ми хочемо допомогти вам у «стильному полюванні», тож зібрали в одну підбірку головні убори, які актуальні взимку 2021/2022.

Берети

Кілька років тому берети позбулися статусу ретро і повернулися у гардероби модниць. Це зовсім не дивує, адже вони – універсальні, їх можна використовувати у різних образах, а нотка паризького шику додасть жіночності і леді, і «хуліганці». Щодо матеріалу, то актуальними будуть моделі зі шкіри, кашеміру, пряжі та інших, на зиму стилісти радять придивитися до хутряних варіантів. Особливо трендово виглядатимуть берети чорного кольору, а також з анімалістичними принтами.

Панами

Ще кілька років тому панами вважалися суто літнім елементом гардеробу, але зараз їх носять і взимку. Щоправда, якщо влітку модниці вибирали моделі з деніму, бавовни та льону, то взимку дизайнери радять звернути увагу на панами, зроблені з цупких матеріалів. Це, наприклад, можуть бути моделі з вовни, твіду, габардину чи шкіри. Експерти в світі моди також зазначають, що дуже стильно виглядатимуть панами, підібрані в тон.

Бейсболки

Раніше вони вважалися доречними лише у поєднанні зі спортивним одягом, але зараз їх легко комбінують і з класичними тренчами, і з пальтами, і з oversize-жакетами, і з піджаками, і навіть з шубами. Трендовими є бейсболки з логотипами брендів. У цьому сезоні перевагу надають яскравим кольорам. Радять також обирати моделі з теплих матеріалів: щоб бейсболка виконувала не лише функцію стильного акценту в образі, а й трохи гріла.

Капелюхи

Модними взимку залишаються капелюхи. Цього сезону дизайнери у своїх колекціях акцент робили на капелюхи-федори та моделі з широкими крисами. Щодо матеріалів, то і фетрові, і тканинні капелюхи однаково в тренді. А стильною новинкою цього сезону стали дуті капелюшки: з таким головним убором ви точно будете в центрі уваги.

Хустини

Популярними взимку 2021/2022 залишаються і хустини. Щоправда, легкі шовкові варіанти зараз краще замінити теплішими: шкіряними, кашеміровими та трикотажними. Що стосується дизайну, то трендовими є як хустини з яскравими принтами чи лого, так і однотонні. Зав’язувати їх можна і на вузлик під підборіддям, і як бандани – обидва варіанти виглядатимуть дуже стильно.

Кашкети

Ще одним трендовим головним убором у цьому сезоні став кашкет. Чимало дизайнерів представили їх у своїх колекціях у різних варіантах. Ви можете обрати лаконічний однотонний картуз, картатий ретро-кашкет чи кепку з додатковими «вушками». Кожен із них зараз трендовий.

Пам’ятайте: який би трендовий головний убір не припав вам до душі, дуже важливо аби він гармонійно вписався у загальний образ, а ви почувалися у ньому комфортно.

Головне фото: pinterest.com
Фото в статті: jetsetter.ua, tag-walk.com, vogue.com, vogue.ua