5 вдалих аксесуарів на літо

Персональна стилістка Ольга Галушка працює у сфері моди майже 8 років, за цей час вона створила функціональні гардероби для 450+ клієнтів із 28 країн світу, а також заснувала власну школу стилю. Для клієнток торгового центру ROKSOLANA Ольга розповіла про те, які аксесуари варто придбати ще цього літа, а також про те, які з них залишаться актуальними на роки.

Головні убори 

Варіативність їхня шалена, починаючи хустинками й  завершуючи панамами та капелюхами. Обирайте розмір відповідно до ваших пропорцій: чим крупніші лінії зовнішності, тим обʼємнішими мають бути аксесуари та з точністю навпаки. Мені подобається тенденція використання хустинок замість ременя, як аксесуар на сумку чи на кисть та й навіть як фіксатор для волосся. Це безпрограшна ідея, особливо в приглушених чи ахроматичних кольорах (чорний, білий, сірий) для гардеробу. Хустинку в таких відтінках можна буде стилізувати до глибокої осені.

Обʼємні підвіски та кулони 

Саме такі прикраси зараз на піку обговорення та тенденцій. Зверніть увагу на гребінці на шнурку, неідеально рівні форми та мінімалізм. Чим більше мінімалізму у вигляді обʼємних формових прикрас, тим більше грайливості буде у ваших комплектах. Це про сучасний та ефектний стайлінг.

Обручі та шпильки для волосся

Такі деталі також з нами надовго. Вони можуть бути більш інфантильними завдяки кольорам, деталям і камінцям. Стилізація таких аксесуарів з більш стриманими та статусними комплектами зробить образ неочікуваним. 

Окуляри

Вони є одним із тих аксесуарів, без яких складно уявити свої луки на гарячий сезон. Дуже рекомендую розглянути іміджеві окуляри з прозорою лінзою, які траплялися у багатьох колекціях брендів-трендсеттерів таких як Miu Miu, Prada. Також вдалим рішенням будуть кольорові лінзи, які додадуть характеру вашому образу. Раджу звернути увагу на блакитні та помаранчеві. 

Сумки з рафії

Рішення, яке буде роками жити в гардеробах та на подіумах. Особливо влучно такі вироби виглядають у комбінації з неочікуваними стильовими рішеннями: смарт-кежуал, мінімалізм, кежуал та й навіть спортшик. Розмір обирайте в залежності від зросту: чим вищі ви, тим більшою за обʼємом сумка вам підійде. Якщо ж ви нижчого зросту та хочете візуально гармонійно збалансувати фігуру та пропорції, тоді грайтеся з такими моделями як сумка-відро або сумка-корзина середнього розміру.