Зимовий гардероб: поради стилістки Ольги Галушки

У торговому центрі ROKSOLANA відбулася закрита лекція персональної стилістки Ольги Галушки – «Гардероб на роки. Осінь-зима». Ольга працює у сфері моди понад 7 років, за цей час вона створила функціональні гардероби для 350+ клієнтів із 28 країн світу, а також заснувала власну школу стилю.

На лекції у ТЦ ROKSOLANA Ольга розповіла про:

  • техніки формування швидких та ефектних образів;
  • список теплих речей на роки;
  • пропорції та розмірність одягу, як запорука успіху;
  • правила роботи з власним стилем та зовнішністю;
  • основа образу: фактури, довжини, крій та посадка.

 

Спеціально для читачів нашого сайту Ольга дала три поради, які допоможуть зібрати функціональний зимовий гардероб.

Порада №1

Зимові образи – про колір. Досить обирати тільки чорний: додайте нових рішень. Ідеальними будуть шоколадний, сірий, молочний, бордовий і темно-синій.

Порада №2

Корінь усіх проблем і відчуття дискомфорту — неправильна багатошаровість. Кожен наступний шар у плечових виробах повинен бути у 1,5-2 рази цупкішим за попередній. Тобто спочатку одягаєте тонку водолазку, потім середній по щільності кардиган, а вже тоді об’ємний верхній одяг. Оверсайз додаємо тільки у верхній одяг, поясні вироби та сумку. Так ваші образи будуть зібраними та гармонійними.

Порада №3

Одяг має глянцевий або матовий фініш. Міксуючи в межах одного образу різні фактури, ваші комплекти стануть ефектнішими. Для прикладу одягніть штани з еко-шкіри та светр із шерсті. Зосереджуйте найбільше уваги на цікаву аксесуарну групу та головні убори. Саме вони зроблять образ завершеним. Обирайте найкраще для себе та свого гардеробу.

Дякуємо бутикам DiForte та Lily за те, що надали одяг для демонстрації на лекції.