День матері: ідеї подарунків

Уже цієї неділі, 14 травня, ми святкуватимемо День матері. Традиційно найріднішим жінкам на планеті будемо дарувати свою любов та увагу. А якщо ви ще не вигадали, що даруватимете крім цього — маємо для вас варіанти, які можна знайти у торговому центрі «Роксолана».

Прикраси

Прикраси постійно нагадуватимуть мамі про вашу любов. Перстень, сережки, браслет чи підвіска – гарні варіанти подарунків до такого свята. Підібрати ідеальний виріб для матусі можна в Love you та Lia.

Парфуми та косметика

Парфуми, декоративна та доглядова косметика – те, що жінкам потрібно завжди, адже цими засобами ми користуємося щодня. Якщо ви добре знаєте вподобання мами, то підібрати бажані варіанти буде легко. Якщо матимете сумніви – зможете придбати подарункові сертифікати. По косметику завітайте в Beauty Heaven, Lova Lova, Inglot, Pink Angels, а по парфуми – у Жан niche concept, D&P, Gross perfume.

Сумочки

Брендова сумка – гарний подарунок, а якщо правильно підібрати модель, то вона довго прослужить стильним доповненням різноманітних образів вашої матусі. Трендові новинки та класичні варіанти шукайте у Di Forte, бутику «Ілона», Sonia DeLux, Marc Cain.

Одяг та білизна

Також мамі можна подарувати щось із одягу чи білизни, асортимент у бутиках торгового центру «Роксолана» надзвичайно різноманітний: тут є речі як світових, так і українських брендів. Одяг можна знайти в бутиках Bogner, Lily, Marc Aurel, Garderobe, Modna kazka, Di Forte, бутику «Ілона», Sonia DeLux, Marc Cain. Якісну, зручну та красиву білизну можна підібрати в Anabel Arto чи Pink Angels. Також актуальним подарунком для матусі може стати вишивана сорочка чи сукня, придбати яку можна в Etno design.

Час разом

Найкращим подарунком для кожної матусі стане час, який ви проведете разом. Тож запросіть найріднішу на шопінг у торговому центрі «Роксолана», а поміж тим завітайте на смачний обід чи каву у ресторан CLOUD no.7 Panorama. Також можна придбати сертифікат на спільну подорож, на розваги, відвідини SPA та ще багато інших активностей в магазині подарунків-вражень One Deal. Позитивні емоції зараз надважливі, тож ви точно не прогадаєте.