День батька: ідеї подарунків

Уже цієї неділі, 19 червня, ми відзначатимемо День батька. Для тих, хто хоче виявити свою любов не лише увагою і словами, ми підготували варіанти актуальних подарунків для татусів, які можна підібрати у торговому центрі «Роксолана». 

Гаманець

Гаманець – не лише аксесуар, а й дуже функціональна річ. Це те, чим батько точно користується щодня і те, що має завжди мати гарний вигляд. У ТЦ «Роксолана» можна обрати як мінімалістичні гаманці, які легко поміщаються у будь-якій кишені, так і більші варіанти.

Засоби догляду 

Засоби догляду для шкіри обличчя, бороди та вусів будуть гарним подарунком для чоловіка, який дбає про себе. У бутиках ТЦ «Роксолана» можна підібрати найкращі варіанти,  зважаючи на всі особливості шкіри, і бути впевненими в тому, що таку  вашу турботу про батька помітять усі.

Оберіг

Якщо ваш тато носить ланцюжок на шиї, то можете сміливо купувати для нього підвіску-оберіг. По-перше, зараз це надзвичайно актуально, а по-друге – ця маленька річ нагадуватиме батькові про вашу любов, незважаючи на відстань і час.

Ремінь

Одним із найуніверсальших подарунків для тата є ремінь, адже це така важлива річ, яка завжди має бути в гардеробі. Асортимент таких аксесуарів у бутиках ТЦ «Роксолана» дуже широкий: є різні матеріали, фасони, кольори. Важливо лиш знати, який буде найбільше пасувати до способу життя вашого батька.

Парфуми

Парфуми також будуть гарним подарунком. Підібрати аромат для батька можна з консультантами, розповівши їм, які запахи любить тато. Якщо ж вагатиметеся у правильності рішення, то завжди можна придбати той парфум, яким батько вже користується.

Сумка

Про сумочки здебільшого говорять як про важливий жіночий аксесуар, але він часто є незамінним і в житті чоловіків. У татів ж, зокрема, завжди є багато речей, які потрібно мати при собі. Чому ж не носити їх у зручній та стильній сумочці? Стереотипи тут недоречні.

Браслет

Ще один маленький аксесуар, який гарно доповнюватиме образ. Зі шкіри, каміння, срібла або золота — є різні варіанти. Зробити браслет ще особливішим для батька може той сенс, який ви вкладете у такий подарунок.