Як війна змінила модні тенденції в Україні

Повномасштабна війна держави-сусіда проти України повністю змінила не лише наше життя, а й модні тенденції, адже українські та світові бренди не можуть не реагувати на ситуацію. Та й самі українці дедалі частіше прагнуть показати свій патріотизм, використовуючи одяг та аксесуари. Тож про модні тенденції воєнного часу та наявність відповідних речей  у бутиках торгового центру «Роксолана» – далі.

Патріотичні кольори

Синій і жовтий – головні кольори цієї весни. Одяг у таких тонах носять не лише в Україні, сині та жовті речі одягають й іноземці, які таким чином демонструють підтримку. Ті люди, які ще не готові до таких кольорів у своєму гардеробі, використовують у своїх образах аксесуари, що стають яскравими патріотичними акцентами.  До речі, Інститут кольору Pantone назвав барви українського прапора «Вільний синій» та «Енергійний жовтий», а світові бренди почали активніше використовувати їх у своїх колекціях. Речі в різних відтінках цих кольорів можна знайти чи не в кожному бутику торгового центру «Роксолана». У Di Forte, наприклад, можна скласти стильний couple look, взявши за основу синій і жовтий. У бутику €талон ви точно знайдете чоловічі светри патріотичних кольорів, а в Travelmode – валізи. 

Мілітарі

Цілком логічно, що в країні, яка живе у стані війни, дедалі популярнішим стає одяг у стилі мілітарі. Йдеться не лише про хакі, сіро-зелений і зелено-коричневий кольори, а й про використання елементів військового вбрання. Актуальними зараз є речі з великою кількістю накладних кишень, із рядами дрібних ґудзиків, із комірами-стійками, із широкими плечима, а також – шкіряні ремені з масивними пряжками. До того ж, мілітарі — це завжди про зручність і функціональність. Безліч варіантів такого одягу від світових брендів можна знайти у бутику Ostriv.

Одяг з українською символікою

Трендовим знову став одяг з елементами української символіки. Державні герб і прапор, червона калина, пшеничні колоски, соняшники, маки, безхмарне небо – усе частіше з’являються на футболках, худі та бейсболках. Останні, до речі, є в асортименті острівка Red Hats.

Вишиванки

Вишиті сорочки, блузи та сукні завжди актуальні, але зараз вони абсолютний must have. Чи не у кожного українця у гардеробі знайдеться по вишиванці, але для святкування нашої Перемоги пасує мати ще одну нову.  У торговому центрі «Роксолана» працює бутик Etno Design, де можна придбати вишиванки для чоловіків та жінок. Їхні сукні та сорочки – яскрава модна інтерпретація традиційної вишивки. Дитячі вишивані речі на будь-який смак є в магазині «Антошка».

Речі з елементами традиційної вишивки

Не завжди є можливість вдало поєднати у повсякденних образах вишиванку з іншими елементами гардеробу, а продемонструвати свою національну ідентичність хочеться? Здається, що саме для таких випадків зараз активно почали створювати одяг з елементами вишивки або ж з нанесеним різними способами традиційними  орнаментами. У магазині Modna Kazka, до речі, можна знайти футболки та худі з такими українськими акцентами.

Підтримувати своє

Українські дизайнери та виробники також потребують підтримки. Їхні речі якісні та стильні. Через війну ми можемо втратити їх. У торговому центрі «Роксолана» представлений український бренд білизни та пляжного одягу Anabel Arto. Окрім того, у ювелірному салоні Lia є безліч прикрас на будь-який смак і всі вони — українського виробництва.

Речі з усіх описаних категорій можна знайти у бутиках торгового центру «Роксолана». Консультанти люб’язно та з радістю допоможуть обрати найкращий варіант для вас.