Трендові відтінки 2023 року

Персональна стилістка Ольга Галушка працює у сфері моди понад 7 років, за цей час вона створила функціональні гардероби для 350+ клієнтів із 28 країн світу, а також заснувала власну школу стилю. Для клієнток торгового центру ROKSOLANA Ольга розповіла про кольори, які будуть актуальні у 2023 році:

Якщо спостерігати за подіумом та аналізувати колекції світових будинків моди, то можна зауважити сміливий та чіткий напрямок на вже зрозумілу та давно улюблену палітру кольорів, але з новим значенням: зміна відтінку, повторення кольорової гами минулих сезонів, гру в ахроматичні кольори (чорний, білий, сірий) та вектор на практичність.

Приглушений жовтий

Переосмислення жовтого прийшло швидко, йдеться про його пастельний відтінок, який на подіумі цього сезону з’являвся найчастіше. Це один з тих акцентних, але з високою комбінаторикою, кольорів. Рекомендую стилізувати його в парі з сірим, шоколадним, чорним та білим. Стильний і завершений лук на весняно-літній сезон вам гарантовано. Колір, який має для нас глибоке значення.

Шоколадний – новий чорний

Зміна, яка дуже логічна та потрібна. Шоколадний не тільки прекрасна альтернатива вже зрозумілому чорному, але й колір, який додає статусності та жіночності лукам. Його можна використовувати та носити сучасно у верхньому одязі, сумці, прикрасах і взутті. Спробуйте хоча б раз, і вам точно захочеться надовго залишитися йому  вірною. Одна з робочих формул: шоколадна сукня + біле взуття + сумка в зеленому чи червоному кольорі.

Зелений у всіх проявах

Від приглушених до темно-зелених. Сукні, жакети та пальта у цих кольорах вдало заграють в образах. Почати експерименти з кольором найкраще з аксесаурної групи, а саме сумки. Якщо обрати структуровану модель, яка добре тримає форму, то зможете додати в гардероб правильний настрій. Найфектніше цей колір проявить себе у велюрі, шкірі та замші.

Сонячний оранжевий 

Декілька сезонів дизайнери віддають належне місце таким кольорам. На перший погляд може здатися, що сонячний оранжевий актуальний тільки в літньому гардеробі, але я пропоную думати в протилежному напрямку і адаптувати його у невеликих дозах саме у прохолодний період. Наприклад, можна замінити вже трохи банальний бежевий тренч на нову оранжеву історію.

Бузковий сорбет 

Вишуканий, грайливий і свіжий – саме такі асоціації виникають із луками, де використаний бузковий. Колір, який легко поєднується із вже трендовими зеленим, коричневим і жовтим. Має свою особливу хімію. Стилізувати його можна в будь-яких проявах та об’ємах: від деталей – до суконь та пальт. 

Усі кольори — це новий подих та легкість, якої так не вистачає після зимової сплячки, перейти на більш світлу сторону весною – буде вдалим рішенням.

Нагадаємо, раніше Ольга назвала 5 трендів у моді 2023 року.

Джерело усіх фото: Vogue Runway