Гардероб на весну-літо: 3 поради від стилістки Ольги Галушки

У торговому центрі ROKSOLANA відбулася закрита лекція персональної стилістки Ольги Галушки – «Гардероб на роки. Весна-літо». Ольга працює у сфері моди майже 8 років, за цей час вона створила функціональні гардероби для 350+ клієнтів із 28 країн світу, а також заснувала власну школу стилю.

На лекції у ТЦ ROKSOLANA Ольга розповіла нові правила роботи з кольорами, фактурами, довжинами, кроєм та посадкою на весняно-літній сезон. Також лекторка детально роз’яснила техніки формування ефектних комплектів, які відповідають тенденціям. Поговорили і про довговічні та зрозумілі тренди, а ще вчилися розбиратися в тому, які ж саме аксесуари найкраще підсилюватимуть стиль.

Без корисної інформації не могли залишити й вас, тож спеціально для клієнток ТЦ ROKSOLANA персональна стилістка Ольга Галушка дала 3 поради щодо того, як зібрати ефектний гардероб на теплу пору року.

Порада №1

Менше перебільшення в одному стилі – більше гри в мікс різних стилів між собою в одному комплекті. Це – золоте правило сучасного стайлінгу. Коли є правильний баланс стилів, для прикладу smart casual + мінімалізм + романтика, то ваші комплекти будуть значно цікавішими. 

Порада №2

Більш об‘ємна за розміром аксесуарна група, але з мінімалістичним акцентом. Правильний мінімалізм сьогодні – це про гру різних пропорцій та об’ємів, які останні два роки стали надважливими. 

Порада №3

Правильна багатошаровість у весняно-літній період: кожен наступний шар одягу має бути в один раз цупкіший за попередній. Поєднання плечових виробів типу водолазка + тонка сорочка — неактуальні. Комплекти повинні бути структурованими правильним другим шаром. Рекомендую звернути увагу на піджаки, кардигани, джинсові сорочки та тонкі пальта.