Довговічні аксесуари в гардеробі

Персональна стилістка Ольга Галушка працює у сфері моди понад 7 років, за цей час вона створила функціональні гардероби для 350+ клієнтів із 28 країн світу, а також заснувала власну школу стилю. Для клієнток торгового центру ROKSOLANA Ольга розповіла про аксесуари, які надовго затримаються у гардеробі кожної.

Позиції, які довго житимуть, не втратять свою актуальність, будуть дуже корисними для вашого стилю та щоденних комплектів. Я зібрала гід у найпотрібніших категоріях.

Сумки 

Звертайте увагу на фурнітуру в сумках, її повинно бути небагато. Моделі з великою кількістю акцентних ланцюжків у більшості випадків виглядають не так статусно й універсально. Обирайте кольорову гаму, яка компліментарно виглядатиме для всього верхнього одягу: чорний, білий, бордовий, коричневий, темно-зелений, червоний, сірий, бежевий. 

Найактуальніші моделі сумок: месенджер, шопер, кросбоді, клатчі. Увагу варто звернути на натуральну шкіру, замшу. 

В осінньо-зимових комплектах сумки повинні бути структуровані. У весняно-літній період можна, і навіть потрібно, додавати м’якості (замшеві моделі) для більш розслабленого силуету.

Ремені

Важливо зрозуміти, в яких цілях і комплектах ви будете їх використовувати. Для джинсів, штанів і спідниць рекомендую обирати ремені, шириною  5-9 сантиметрів. Для суконь і пальт ідеально підійдуть ремені, завширшки 3-5 сантиметрів

Обирайте варіанти без активних логотипів і зайвого декору, такі ремені прослужать довше та будуть мати високу комбінаторику.

Прикраси 

Сучасний ювелірний гардероб — це форми та вироби, які ви зможете адаптувати у великій кількості комплектів. Актуальні прикраси зараз про мінімалістичність, об’ємність, цікаві форми, фактури і асиметричність. 

Мінімалістичні прикраси впродовж останніх двох років стали масивнішими.  Це подіумні тенденції. Після карантину прикрас стало більше. 

Для того, щоб маленькі ланцюжки, каблучки працювали, має бути їхнє нашарування: кілька прикрас в одній стилістиці або ж біполярній. Мікс кількох металів у межах одного комплекту — це про сучасність і новий погляд.