Нішеві аромати на осінь
Пори року змінюються, тож саме час замислитися над тим, щоб додати у свій парфумерний гардероб новий аромат. Чому зі зміною сезонів треба змінювати парфум? Бо, по-перше, температура повітря впливає на стійкість композицій і розкриття нот. У теплу пору аромати швидше випаровуються, а також через нагрівання шкіри можуть стати надмірно інтенсивними, тому краще обирати свіжі або цитрусові. У холодний сезон перевагу краще надати важким, насиченим ароматам – вони краще розкриваються за низької температури тіла.
На розкриття аромату впливає і вологість повітря: якщо вона висока, то деякі ноти можуть ставати важчими, що вплине на аромат загалом.
На вибір парфуму також впливає і те, що люди чітко асоціюють запах з тим чи іншим сезоном. Наприклад для осені та зими більше пасують теплі пряні або деревні ноти, які викликають відчуття затишку і тепла.
Радимо звернути увагу на нішеві композиції. І ось чому:
- У нішевих парфумах здебільшого використовують натуральні та високоякісні інгредієнти. Такі компоненти забезпечують більшу стійкість і насиченість аромату, який поступово розкривається на вас впродовж дня.
- Нішеві композиції створюють з великою увагою до деталей, а не під впливом моди, на що часто орієнтуються творці масового продукту. Відтак аромати є більш унікальними.
- Парфумери, які розробляють нішеві запахи, мають більше свободи, ніж їхні колеги з комерційних брендів, тож експериментують із незвичайними нотами та поєднаннями.
- Більшість нішевих парфумів мають цікаву концепцію або ж історію. Це можуть бути спогади, емоції, традиції або певні події, які надихнули парфумера.
Команда ТЦ ROKSOLANA з’ясувала, які нішеві аромати варто додати у свою колекцію цієї осені, отож:
Xerjoff – Tony Iommi Monkey Special
Ноти: бергамот, ром, герань, маракуйя, пачулі, троянда, кориця, австралійський сандал, сіра амбра, ваніль, боби тонка, карамель і мускус.
Fragrance du Bois – Solstis
Ноти: бергамот, ваніль, ветивер, кардамон, мандарин, мускатний горіх, неролі, перець, рожевий перець, сандал і яблуко.
Fragrance du Bois – Sirene
Ноти: бензоїн, вишня, дубовий мох, лабданум, ладан, перець та уд.
EDIT(h) – Club Lonely
Ноти: жасмин, кленовий сироп, конвалія, маракуйя, мигдаль, чорна смородина та чорнило.
MDCI Parfums – L’Aimee
Ноти: амбра, амбретта, аміріс, бензоїн, бергамот, боби тонка, ваніль, ветивер, геліотроп, дубовий мох, жасмин, кастореум, кедр, конвалія, магнолія, малина, мандарин, мускус, пачулі, персик, сандал, стиракс, троянда, чампака, чорна смородина та ірис.
Thomas De Monaco – Eau Coeur
Ноти: амброксан, боби тонка, дубовий мох, кедр, магнолія, мускус, османтус, рожевий перець і троянда.
Варто пам’ятати: коли купуєте нішевий аромат, то отримуєте не просто парфум, а справжній витвір мистецтва, який має свою історію та підкреслює вашу індивідуальність. Підібрати та обрати свій особливий нішевий аромат на цю осінь ви можете у бутику ЖАН niche concept, що розташований на 1-му поверсі торгового центру ROKSOLANA.